DVJ Party vadovė

Gintarė Balčiūnaitė, DVJ Party vadovė

Gintarė Balčiūnaitė, VšĮ DVJ Party vadovė nuo 2014 m., Vilniaus konservatorijos auklėtinė, profesionali šokių choreografė ir pilvo šokio pradininkė Lietuvoje 

Aerobikos – fit dance trenerės karjerą pradėjau 2003 m. – Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centre dirbau orientalio instruktore bei vadovavau šokių studijai „ORIENTAL“. Nuo 2014 m. esu VšĮ DVJPARTY vadovė ir toliau tęsiu visuomenišką veiklą.

Kviečiu moteris ir merginas palaikyti sveiką bei aktyvų gyvenimo būdą, puoselėti savo fizinę bei psichinę būseną šokio ritmu.

Treniruotės

Šokis — puikus būdas atsikratyti depresijos, sustiprinti pasitikėjimą savo jėgomis, gauti motyvacijos. Jis užburia moterį ir įkvepia ją dalytis judesio džiaugsmu ir savo patirtimi su kitais. 

Daugiametė patirtis ir besikeičiančios tendencijos leido sukurti savitą treniruotės modelį, puikiai tinkantį tiek bręstančiam, tiek jau brandžiam moters organizmui. Pratimai, jų intensyvumas ir sudėtingumas subalansuotas palaikyti puikią tiek fizinę, tiek psichologinę savijautą.

Treniruotėse persipina jogos, kalanetikos, fitneso ir kit. mankštų technikos skambant rytietiškiems, pietietiškiems ar lotynų amerikos ritmams.

Gintarė Balčiūnaitė

Nauda

Treniruotė

Terapeutų teigimu, pilvo šokio judesiai teigiamai veikia moters sveikatą, padeda atsikratyti kai kurių negalavimų, būdingų moterų organizmui. Sustiprėja apatinės dubens srities raumenys, todėl profilaktiškai veikia šlapimo pūslės, gimdos ir susijusias ligas.

Be to, šokis koreguoja laikyseną, padeda atsikratyti kitų negalavimų. Moteriškos lyties atstovės, pradėjusios šokti pilvo šokį, pajunta raumenų laisvumą kryžmens, dubens, krūtinės srityse, judesiai tampa plastiškesni, išryškėja kūno linijos, optiškai pailgėja pečiai ir kaklas, sustiprėja pėdų raumenys.

Pilvo šokis taip pat padeda gražinti odą bei ją stangrinti, yra celiulito ir vandenų kaupimosi organizme profilaktika.

Visos šios teigiamos pilvo šokio savybės įrodo, jog tai puiki veikla moterims, stiprinanti jų fizinę būklę. Šokis stiprina ne vien sveikatą ir bendrąją fizinę būklę. Jis taip pat stiprina emocinę, psichologinę šokėjų savijautą. 

Apie VšĮ DVJ Party

DVJ Party – DJ VJ kūrybinis projektas apjungiantis garsą ir vaizdą koncerto ar renginio metu panaudojant naujausias technologijas.
Kūrybiškai įgyvendindami sprendimai, naudojant tiek šiuolaikinę tiek RETRO-VINTAŽINĘ garso bei vaizdo techniką.
Mūsų pagrindas – išskirtinis dėmesys kokybei !
Mums kiekvienas projektas yra svarbiausias.
Mes esame žingeidūs, sąžiningi ir atviri. Mes nuolat rengiame pristatymus, tobulėjame ir linkę keistis.
Tikime, kad mūsų veiklos rezultatai, sudomins tiek bendraminčius, tiek savo srities specialistus. Mūsų tikslas – supažindinti vartotojus, bei išugdyti audiovizualinės kultūros specialistus. Mūsų lūkesčiai – atradimai ir sukaupta patirtis, kaip kryptingo ir nuoseklaus darbo pasekmė, taptų ateinančios kartos vertybių dalimi.
DVJ Party renginys